KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14052155
nr 1405 2155
Marianne Blaesild, kustmotiv. Signerad M Blaesild. Olja på duk, 48x48 cm, yttermått inklusive ram: 50x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:29:46
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer